درب ضد سرقت – پارسیز

Parciz - پارسیز درب ضد سرقت - فروش درب ضد سرقت ارزان با کیفیت - درب ضد سرقت ترک - درضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت همان طور که از اسم آن مشخص است دارای ویژگی مهم ایجاد اطمینان برای فردی است که از این محصول استفاده می کند ، اما این درب ها خصوصیات و مزیت های دیگری نیز دارند که به اختصار راجع به آنها توضیح خواهیم داد :

ویژگی درب ضد سرقت

علاوه بر اینکه درب ضد سرقت می باشد از مزایای دیگر آن باعث عدم هدر رفتن انرژی در منزل شده یعنی هم عایق صوتی بوده هم عایق حرارتی بوده، در زمستان جلوگیری می کند از ورود هوای سرد به منزل از سمت درب و در تابستان جلوگیری می کند از هدر رفتن هوای سرد منزل ، که این امر باعث کمتر مصرف شدن انرژی می شود از این رو این مجموعه پارسیز برای بهبود هرچه بیشتر با بهترین شرایط و کمترین میزان برآورد هزینه در این مسیر حرکت کرده و به شما یاری می رساند .

 

درب ضد سرقت قیمت :

قیمت های درب ضد سرقت ترک مونتاژ ایران که فقط در کارخانه مونتاژ شده از پایه ۵۵۰ هزار تومان تا دو میلیون تومان با قفل کاله ترک با یک سال ضمانت می باشد. قیمت ها که رفته رفته بالاتر میرود تا سقف دو میلیون تومان بوده که بستگی به عواملی مثل برجستگی کار رو به رنگ با روکش راش و عوامل دیگری که قیمت ها رامتفاوت میکند به همین دلیل های ذکر شده باعث تفاوت قیمت کار میشود.

 

درب های ضد سرقت شامل دو دسته می شوند که :

دسته اول به صورت وارداتی بوده و بدون هیج دخالتی وارده ایران شده و به دست مصرف کننده میرسد که قیمتت های زیادی برای دسته اول پرداخت شود.

دسته دوم درب های ضد سرقت ترک مونتاژ ایران دربهایی هستند که تمامی یراق آنها که شامل: ام دی اف ۸ میل وارداتی، پی وی سی وارداتی و قفل وارداتی بوده فقط چهارچوب آن در ایران ساخته شده و رویه رنگ ایستانیک خورده و باقی اجزا تشکیل دهنده روی آن مونتاژ می شود و به دست تمامی مصرف کنندگان عزیز در سراسر ایران در کمترین زمان میرسد.

 

فروش درب ضد سرقت :

فروش درب ضد سرقت در مجموعه پارسیز طی زمان های مختلف سال بسته به نیاز مشتری بوده که به صورت روزانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد در روز تولید شده و به تهران و سراسر شهرهای مختلف ایران بسته بندی و بارگیری می شود که روند هرچه آسان تر شدن این امر را مهیا می سازد.

 

درب ضد سرقت ایرانی :

محصولی است که در کارخانه جات ایران مونتاژ و به دست مصرف کنندگان و هموطنان عزیز ایرانی در سراسر کشور می رسد این محصول شامل ام دی اف وارداتی ۸ میل از کشور ترکیه پی وی سی وارداتی و قفل و یراق وارداتی بوده و فقط چهار چوب آن در کشور ساخته شده و تمامی بدنه روی آن مونتاژ می شود  وزن این درب ضد سرقت ۷۵ کیلو گرم بوده و نسبت به محصول وارداتی از کیفیت بالا برخوردار بوده و با پایین ترین قیمت توسط مجموعه پارسیز در بازار ایران عرضه می شود که این امر موجب عدم خروج ارز از کشور و حمایت از تولید ملی شده تا کشور همچنان روند روبه رشد خود را داشته باشد از این رو این مجموعه با ۵ سال سابقه اجرائی موجبات آسایش هموطنان را مهیا ساخته است ، شما مشتری محترم بعد از ثبت سفارش به صورت آنلاین این محصول بعد از ۴۸ ساعت درب نصب شده بر روی خانه خورد را شاهد باشید .

  

درب ضد سرقت ترک :

محصولی کاملا وارداتی بوده که از کشور همسایه ترکیه وارده ایران شده است و هیچ دخالتی در مونتاژ و یا با حق عوامر در دستور کار آنها نمی باشد و بعد از وارد شدن به کشور به دست مصرف کننده محترم در داخل می رسد که شامل هزینه برای هر درب ضد سرقت ترک از پایه ۲۷۰۰۰۰۰ملیون تا ۷۰۰۰۰۰۰ ملیون تومان که بستگی به برجستگی کار دارد می باشد اجزا این نوع درب شامل قفل مرکزی ،ام دی اف  رویه ۱۰ میل رویه رنگ پلی اورتلان و غیره بوده کهآن را نسبت به محصولاتی که در ایران مونتاژ می شود متمایز می کند و مدت زمان وارد شدن به کشور ۲۰ روز کاری می باشد. البته شما مشتریان محترم بعد از سفارش آنلاین این نوع از درب ها بعد از ۷۲ ساعت قادر به تحویل آن می باشید یعنی تنها ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش درب های ترک وارداتی درب مورد نظر بر روی خانه شما به صورت رایگان نصب می شود ( نصب رایگان فقط برای تهران می باشد ) به همین راحتی .

  

قیمت درب ضد سرقت :

از پایه  ۵۵۰ هزار تومان با قفل کاله بوده که دارای سی ان سی ساده است و این فرآیند قیمتی رفته رفته بیشتر شده که بسته به برجستگی کار رویه رنگ اگر جایگزین پی وی سی شود قیمت تا ۲ میلیون  تومان افزایش پیدا خواهد کرد . شما می توانید محصولات مارا در لینک فروشگاه پارسیز مشاهده بفرمایید.

 

ابعاد درب ضد سرقت :

شامل سه دسته میشوند دسته اول ابعاد ۱۰۵*۲۱۰ ابعاد دوم ۱۱۰*۲۱۰ و ابعاد سوم ۱۱۵*۲۱۰ بوده ولی در دسته  دوم و سوم مصرف کمتری را در بازار موجود دارند علت این سنگینی درب ضد سرقت در دو دسته ذکر شده به مرور زمان وزن درب باعث نشست شده و ایجاد مشکل در سالیان آتی کرده و باعث دوبار هزینه کردن برای مشتریان عزیز را دارد لذا استاندارد دربهای ضد سرقت موجود مصرفی در بازار ایران ابعاد دسته اول یعنی ابعاد ۱۰۵*۲۱۰ بوده که به راحتی وسائل منزل از قبیل مبلمان،یخچال ساید ورود و خروج پیدا می کند.

 

ویژگی درب ضد سرقت که در واقع قیمت ها را از باقی محصولات متمایز می کند به چند عامل بستگی دارد:

نکته اول تمامی محصولات از ورق چهارچوب۲۵/۱فولادی و داخل سرتاسر ورق ۱ فولادی و ورق رویه کار MDF  هشت میل و رویه کار PVC  ۴/۰ می باشد که این برای تمامی محصولات صدق کرده و پایه قیمتی آنها با قفل کاله ترک با یک سال ضمانت ۵۵۰ هزار تومان می باشد.

نکته دوم اینکه افزایش قیمت بستگی به برجستگی کاری که به روی MDF انجام می شود دارد .

نکته سوم بستگی به روکش راش با رنگ پلی اورتلان ترکی که روی کار استفاده می شود دارد .

اخبار مرتبط

پارسیز فروش آنلاین درب ضد سرقت - درب ضد سرقت - قیمت درب ضد سرقت - درب ضد سرقت ارزان

همه چیز درباره درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست ؟ همانطور که از نام این محصول مشخص است نوعی درب...
کاربرد درب ضد سرقت

کاربرد درب ضد سرقت

درب های امنیتی یا درب ضد سرقت از اشکال و طرح های مختلفی استفاده می...

نظرتان را بنویسید

*

code