قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ,  درب های استاندارد و درب هایی که از لحاظ امنیتی رتبه بالایی رو به خودشون اختصاص دادند قطعا ۲ شاخص مهم وزن و متریال خوب رو دارند که این ۲ از شاخص های بسیار مهم تعیین قیمت درب ضد سرقت می باشند.

اگر بخواهیم کمی ریز بررسی کنیم به طور مثال باید mdf رویی آنها ۸ باشد یا اینکه داخلشون ورقه فولادی و یا فلزی یکپارچه داشته باشند یا اینکه چهار چوب فلزی اونها حتما ۱٫۵ باشه یااینکه حتما ۲ تا قفل داشته باشند و اینکه حتما از قفل یراق مرغوبی استفاده کرده باشند.

در ادامه باید گفت به راحتی باز نشن ! سارق نتونه با یک دیلم در رو بازکنه .خیلی راحت با اسید باز نشه.
درباره درب های ضد سرقت ایرانی چیزی رو که میشه گفت اینه که واقعا نسبت به قبل پیشرفت خیلی زیادی داشتند.با توجه به اینکه واردات دستگاه های CNC رو انجام دادن تونستن یک سری از شرکت ها پیشرفت خیلی زیادی داشته باشند.

اصولا چیزی که مشکل هستش و شرکت ها رو با افت کیفیت روبرو میکنه اینه که یکسری از انبوه سازان متاسفانه درب های ضد سرقت خیلی ضعیف رو سفارش میدن که قیمت تمام شده برای اونها پایین باشه که البته کارخانجان حق دارند که با توجه به مبلغ سفارش کالا ها رو تولید کنند.

در مجموع در مورد درب های ضد سرقت چیزی رو که میشه گفت این است که درب مثل لوستر , پرده و وسایل تزئینی منزل نیست که بعد از گذشت مدت زمانی اون رو عوض کنیم ! درب باید تا مدتها بمونه .

پیشنهادی که میتونیم برای شما داشته باشیم اینه که یه مبلغ خیلی جرئی بیشتری رو برای خرید اختصاص داد و یک درب با کیفیت تر رو تهیه کرد.به طور مثال وقتی شما دارین یه هزینه رو برای درب اختصاص میدین شاید بتونین با ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان بیشتر یک درب خیلی بهتر رو تهیه کنین پس موقع انتخای خوب به همه موارد گفته شده توجه کنین.

مواردی همچون :
یراق آلات خوب
Mdf مناسب
و اینکه دیلم روی اون عمل نکنه و داخلش نتونن جک بزنن.

در کل میشه اینو گفت تهیه درب ضد سرقت به معنی این نیست که ما به صورت کامل و ۱۰۰ در صد در امنیت کامل هستیم ! به طور مثال برای ماشینتون وقتی دزدگیر / قفل فرمان و … وقتی تهیه میکنین در اصل دارین کار سارقان رو سخت تر میکنین اما امکان سرقت رو به صورت کامل از بین نمیبرین.

اکثر سارقان درب ها رو میشناسن و اگر دربی رو شما انتخاب کرده باشین که امنیت کاملی داشته باشه اشتیاق سارق و یا سارقین برای ورود قطعا خیلی خیلی کمتر خواهد شد.
امیدواریم که این مطلب تونسته باشه به شما توی انتخاب خودتون کمکی کرده باشه.

اخبار مرتبط

پارسیز فروش آنلاین درب ضد سرقت - درب ضد سرقت - قیمت درب ضد سرقت - درب ضد سرقت ارزان

همه چیز درباره درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست ؟ همانطور که از نام این محصول مشخص است نوعی درب...
Parciz - پارسیز درب ضد سرقت - فروش درب ضد سرقت ارزان با کیفیت - درب ضد سرقت ترک - درضد سرقت

درب ضد سرقت – پارسیز

درب ضد سرقت درب ضد سرقت همان طور که از اسم آن مشخص است دارای...

نظرتان را بنویسید

*

code