مشتری محترم لطفا به دقت موارد زیر را مطالعه فرمایید و پس از آن اقدام به سفارش یا خرید محصولات نمایید.

۱- پیش پرداخت ۶۰ درصد از کل مبلغ قرارداد جهت صدور فاکتور

۲- بعد از حمل درب به محل خریدار و قبل از نصب باید تسویه کامل صورت پذیرد، در صورت انصراف یا عدم تسویه کامل بعد از حمل درب به محل خریدار ضمن عودت درب ، ۲۵% از مبلغ کل فاکتور کسر و الباقی ظرف ۳ روز کاری به حساب خریدار واریز می گردد.

۳- خریدار محترم لطفا درب را به طور کامل و سالم از راننده تحویل بگیرید و همچنین پس از نصب ، نسبت به چک درب – قفل ها و لوازم آن اقدام فرمایید پس از ترک نصاب از محل نصب هیچگونه مسئولیتی به عهده پارسیز نخواهد بود . در غیر این صورت  خریدار خود باید با نصاب و هزینه مجدد اقدام نماید.

۴- حمل درب به طبقات و هرگونه بنایی ، تخریب ، تیغه چینی ، رنگ کاری سنگ آستانه ، بتن ریزی ، برش چهارچوب آهنی و خرید مصالح ، درب های استاندار یا سفارشی به عهده خریدار می باشد و ارتباطی به نصب ندارد و جداگانه محاسبه می گردد .

۵- ارسال درب با ابعاد استاندارد ( ۱۰۵ در ۲۱۰) حداکثر طی ۴ روز کاری صورت میگردد، ابعاد و رنگ سفارشی شامل هزینه و زمان بیشتر می باشد، در ضمن مسئولیت ابعاد اعلامی درب توسط خریدار و وجود هرگونه مانع (ستون ، پله ، دیوار سرویس و … ) که مانع از تخریب و نصب درب گردد به عهده خریدار می باشد.

۶- مسئولیت مشخصات درب ها بر عهده مراکز پخش یا کارخانه می باشد و پارسیز صرفا فروشگاه آنلاین می باشد.

 

باتشکر از شما

درب ضد سرقت پارسیز