درب های ضد سرقت – درب ضد سرقت – درب ضدسرقت ترک – قیمت درب ضد سرقت

پارسیز - درب ضد سرقت ونوس - درب ضد سرقت با کیفیت ترک - درب ضدسرقت تزک اصل - فروش درب ضد سرقت - درب ضدسرقت - قیمت درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت

به طور کلی به درب هایی که مانع از ورود غیر طبیعی مانند شکستن بدنه، قفل و چارچوب، سوزاندن، اسید پاشی و… هستند درب ضد سرقت ( Anti Theft Door ) گفته می شود، در این میان این درب ها به گونه ای طراحی می شوند که مانع از امداد رسانی در حوادث غیر مترقبه مانند آتش سوزی و زلزله نباشند.

درب های ضد سرقت از سه قسمت کلی : بدنه (شامل روکش و طراحی در ، دستگیره و چشمی ) قفل ها ( داخل بدنه) و چهارچوب تشکیل می شوند.

بدنه و رویه درب ضد سرقت :

در کنار زیبایی امنیت درب ها نیز بسیار مهم است از آن جایی که درب های ضد سرقت بسیار گران تر از درب های معمولی هستند ولی در کنار ایمنی خود زیبایی و کیفیت بسیار مطلوب و بالایی دارند.

معمولا بدنه در های ضد سرقت از چند لایه تشکیل می شود مانند: قسمت رویه یا همان روکش که از جنس چوب ، MDF و یا شیشه است. که بر روی MDF با یک رویه مانند PVC ، راش، ملامینه ، لمینوکس پوشش داده می شود که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند . قسمت داخلی از فولاد نفوذ ناپذیر که حتی در مقابل سوراخ شدن و برش نیز بسیار مقاوم است تشکیل می شود و در نهایت یک لایه نسوز از پنبه و الیاف که برای محافظت از گرد و غبار و صدا می باشد درون این درب به کار گرفته می شود.

قفل های درب ضدسرقت :

شما اگر کل بدنه در را از فولاد بسیار مقاوم هم بسازید ولی قفل های شما ضد سرقت نباشد بی فایده است و تفاوتی با درب های معمولی ندارد. معمولا در درهای ضد سرقت از ۶ زبانه استفاده می شود و از لحاظ ایمنی بسیار بالا هستند و نفوذ ناپذیری را به همراه دارد همچنین در بعضی درب ها شبند نیز وجود دارد.

چهار چوب درضدسرقت :

در درهای ضد سرقت معمولا چارچوب را از داخل خانه پایه گذاری می کنند تا در مقابل سارقینی که میخواهد با از جا انداختن لولا در را از جای خود دربیاورند مقابله کنند.

در کل درب های ضد سرقت عایق گرما ، صدا و گرد وغبار هستند.

در بازار امروز کشور ما تنها از از سه نوع جنس می توان استفاده کرد.اجناس کشور چین-اجناس کشور ترکیه و اجناس داخلی( ایران)

در میان این سه کشور بهترین نوع درب ها مربوط به کشور ترکیه است البته نا گفته نماند که اجناس ایرانی هم همتراز اجناس ترکیه ای است ولی اجناس چینی در طول زمان اجناس کیفیت روز اول را ندارند و از کار افتاده می شوند و در رده سوم اجناس چینی قرار دارند.

درب ضد سرقت ایرانی در دو حالت خرید و فروش می شوند

  • در این روش اجزای درب های ضد سرقت ترکیه ای خریداری می شود و در داخل کشور مونتاژ می شوند.این در حالی است که درب های اصلی ضد سرقت ترکیه ای بطور سفارشی و مخصوص سفارش ها ساخته شده و به صورت کامل (بر روی هم سوار شده) تحویل مشتری داده می شود.
  • در روش بعدی درب ها توسط متخصصین کشور ساخته می شود که تکنولوژی ساخت آن بومی بوده و با ابزار های بومی شده ساخته می شوند.

یکی از مهم ترین آیتم امنیت درب ضدسرقت :

در امنیت یک درب ضد سرقت وزن آن بسیار مهم می باشد ، تفاوت عمده درب های چینی با درب های ترکیه ای و ایرانی هم در وزن آنها است. حتی می توان گفت که درب های ترکیه ای دو برابر درب های چینی سنگین تر هستند. اجناس به کار رفته در درب های چینی هم کیفیت خوبی ندارند و به مرور زمان ازبین می روند.

 

انواع نصب درب های ضد سرقت :

نصب درب های ضد سرقت چینی بسیار راحت تر از در های ترکیه است ولی پروسه نصب در های ترکیه هم زیر سه ساعت می باشد.

در های ضد سرقت به چند روش مختلف نصب می شوند که عمده ترین آنها : نصب به روش جوش دادن ، پیچ های سر مته ای و رولت بولت (Roulette Bolt) هستند.

کلید واژه : درب های ضد سرقت ، ضد سرقت ، درب ضد سرقت ترکیه ،درب ضد سرقت ایرانی ، قیمت درب های ضد سرقت ،در ضد سرقت چینی

اخبار مرتبط

پارسیز فروش آنلاین درب ضد سرقت - درب ضد سرقت - قیمت درب ضد سرقت - درب ضد سرقت ارزان

همه چیز درباره درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست ؟ همانطور که از نام این محصول مشخص است نوعی درب...
Parciz - پارسیز درب ضد سرقت - فروش درب ضد سرقت ارزان با کیفیت - درب ضد سرقت ترک - درضد سرقت

درب ضد سرقت – پارسیز

درب ضد سرقت درب ضد سرقت همان طور که از اسم آن مشخص است دارای...

نظرتان را بنویسید

*

code