درب ضد سرقت و تفاوت قفل آنها با درب معمولی

درب ضد سرقت قفل

برخلاف درب های معمولی که قفل ایمنی ندارند و به راحتی باز می شوند در درب ضد سرقت از قفل های بسیار ایمن استفاده می شود که به آسانی قابلیت باز شدن را ندارند و زبانه قفل تنها در یک جهت در چهارچوب، قفل نمی شود بلکه در ۴ جهت در چهارچوب وارد شده و قفل می شوند.

قفل درب ضد سرقت

 

قفل و یراق آلاتی که در درب ضد سرقت کار به می روند با درب های معمولی تفاوت زیادی دارد و از نوع گاو صندوقی هستند، به این معنی که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چهارچوب استفاده می کنند.

 

در قسمت داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب اضافه شده اند، رویه درب ضد سرقت معمولاً ام دی اف طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت‌ های ۸ تا ۱۴ میلی متری دارند و از روکش های مخصوص مانند ام دی اف، رنگ های پلی استر یا نیم استر برای پوشش لایه بیرونی درب استفاده می شود که زیبایی درب های ضد سرقت را بالا می برد.

 

این روکش های ام دی اف به صورت رنگ یا روکش پی وی سی قابل نصب هستند و استفاده از زه لاستیکی در اطراف چهارچوب برای عدم ورود گرد و خاک در درب های ضد سرقت رایج است.

 

درب ضد سرقت پارسیز

 

درب‌ ضد سرقت که این روزها بازار خوبی هم پیدا کرده‌اند می‌توانند علاوه بر ایفای نقش درب منزل، وظیفه حفاظت ورودی را هم به خوبی انجام دهند.اما خب مشخص هست که سارقان برای این درب ها هم راهکارهایی برای نفوذ دارند .

 

شما هر چقدر امنیت درب ورودی را بالا ببرید سارقان بیشتری را ناکام خواهید گذاشت پیشنهاد ما استفاده از محصول ایرانی حفاظ تکمیل برای بالابردن امنیت درب های ضد سرقت است.

 

احتمالا مشکل درب های ضد سرقت در صورت قفل نبودن را میدانید که سارقان میتوانند فقط با یک کارت بانکی درب را باز کنند!. ما برای این مشکل هم چاره ای اندیشیده ایم و قطعه جدیدی به حفاظ تکمیل اضافه کرده ایم تا مشکل این راه نفوذی را هم برطرف کنیم.

اخبار مرتبط

پارسیز فروش آنلاین درب ضد سرقت - درب ضد سرقت - قیمت درب ضد سرقت - درب ضد سرقت ارزان

همه چیز درباره درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست ؟ همانطور که از نام این محصول مشخص است نوعی درب...
Parciz - پارسیز درب ضد سرقت - فروش درب ضد سرقت ارزان با کیفیت - درب ضد سرقت ترک - درضد سرقت

درب ضد سرقت – پارسیز

درب ضد سرقت درب ضد سرقت همان طور که از اسم آن مشخص است دارای...

نظرتان را بنویسید

*

code